Wykład z cyklu "Biologia współczesna"

Uprzejmie informujemy, że kolejny wykład z cyklu wykładów z Biologii współczesnej odbędzie się w poniedziałek, 17 maja 2021 roku w godz. 10.00-12.00 (2x45 min + 15 minutowa przerwa po pierwszej godzinie lekcyjnej  oraz dyskusja)

Wykład pt.: "Chromatin in the regulation of nuclear processes; the complex network at ribosomal genes"

wygłosi Pani prof. Ann-Kristin Östlund Farrants, Department of Molecular Biosciences, The Wenner-Gren Institute, Stockholm University.

Wykład odbędzie się w trybie on-line poprzez aplikację Zoom

Link do spotkania

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Kolejny wykład zaplanowano na dzień 20 maja 2021 r. w godz. 10.00-12.00 (2x45 min z ewentualną przerwą)

„Jeziora starożytne czyli ewolucja w soczewce”,

poprowadzi go Pani dr hab. Anna Wysocka, prof. UG, Katedra Genetyki i Biosystematyki, Wydział Biologii UG.

Data publikacji: wtorek, 11. Maj 2021 - 19:10; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 14. Maj 2021 - 13:24; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz