Nasza studentka asystentką terenową znanego reżysera

Miło nam poinformować, że studentka naszego Wydziału – Pani Marta Skowron, magistrantka w Katedrze Biologii Molekularnej, spędzi 4,5 miesiąca w Biebrzańskim Parku Narodowym, jako asystentka terenowa włoskiego fotografa i reżysera Paolo Volponi, kręcącego film "Biebrza - między jawą i snem".
Paolo Volponi pracował m.in. dla National Geographic, robiąc dla nich liczne reportaże, a TVP1 emitowała jego film pt. "Wisła od źródeł do ujścia". Zadaniem Pani Marty,która pasjonuje się owadami, będzie hodowla owadów i i innych zwierząt na potrzeby filmu, a także nauka operowania kamerą i samodzielne kręcenie niektórych scen.
Życzymy powodzenia!

Marta Skowron

Data publikacji: wtorek, 11. Marzec 2014 - 14:24; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski