Pokaz filmu "Przeszłość"

W cyklu FILM NA KOZETCE. Kino i psychoanaliza. W dniu 21 marca (piątek), o godz. 18.30, zostanie pokazany film wybitnego irańskiego reżysera Asghara Farhadiego pt. "Przeszłość". Dyskutantami po pokazie filmowym będą - Ewa Drążkowska-Zielińska - psychoterpeuta psychoanalityczny, superwizor, terapeuta szkoleniowy oraz Mikołaj Trzaska - muzyk, kompozytor, saksofonista i lider bądź współlider zespołów Miłość, Łoskot, The Users, NRD. Moderatorem dyskusji będzie filmoznawczyni, dr Joanna Sarbiewska.

Karnety: 5 zł studencki/10 zł normalny (sprzedaż karnetów pół godziny przed seansem)

Miejsce: Aula 1.43, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 55, Gdańsk.

Organizatorzy: DKF Miłość Blondynki UG/Koło Filmoznawców UG/Akademickie Centrum Kultury ALTERNATOR UG/Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej

Więcej informacji w pliku PDF

Data publikacji: środa, 19. Marzec 2014 - 19:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski