Piknik przyrodników - fotorelacja!

Dnia 20-go czerwca, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w Stacji Biologicznej naszego wydziału w Górkach Wschodnich, odbył się pierwszy Piknik Przyrodników.

W plenerowej imprezie uczestniczyli pracownicy, absolwenci, studenci  i sympatycy naszego wydziału wraz z  rodzinami. Pogoda na szczęście dała nam szansę na realizację wszystkich punktów programu. Można było wziąć udział w wycieczce do rezerwatu Ptasi Raj, którą poprowadzili Agnieszka Sadowska ze Stacji Biologicznej i Michał Goc z Katedry Ekologii i Zoologii Kręgowców, spróbować swoich sił w konkursach "terenowych", zmierzyć się z megaukładanką (co wcale nie było łatwe, za sprawą „drobnego” utrudnienia ze strony organizatorów), czy też spełnić się w sztuce wicia wianków, z których najlepsze zostały nagrodzone, a potem oczywiście spłynęły Wisłą. Nie zabrakło też chętnych do rozgrywek w tenisie stołowym i amatorów wspólnego  śpiewania.

Za wspaniała organizację, a także kulinarne niespodzianki serdecznie dziękujemy zespołowi Stacji Biologicznej: Kasi Żółkoś, Agnieszce Sadowskiej, Magdzie Urbańskiej, Leszkowi Hasiowi oraz studentowi - Błażejowi Bojarskiemu.

Pełna fotorelacja z imprezy w naszej Galerii

fot. Włodzimierz Meissner

Data publikacji: czwartek, 2. Lipiec 2015 - 14:35; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 22. Lipiec 2015 - 12:54; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz