Programy edukacyjne Wydziału Biologii

Zakończyła się szósta edycja programu "Zaproś naukowca do szkoły" oraz piąta edycja programu "Poznaj pracę biologa". W bieżącym roku akademickim pracownicy, doktoranci oraz studenci Wydziału zaprezentowali 98 wykładów oraz przeprowadzili 176 warsztatów. W zajęciach brali udział uczniowie i nauczyciele z 46 szkół z Dzierzgonia, Czerska, Gdańska, Gdyni, Kartuz, Kościerzyny, Kwidzyna, Lęborka, Nowego Dworu Gd., Pelplina, Pucka, Redy, Słupska, Sopotu, Tczewa i Wejherowa. Wielu wykładom towarzyszyła multimedialna prezentacja, której celem było zapoznanie uczniów ze specyfiką studiowania na naszym Wydziale.

fot. Marzena Drwięga, Beata Bogalecka

Data publikacji: piątek, 3. Lipiec 2015 - 13:18; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 3. Lipiec 2015 - 13:18; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz