Filmowe laborki - konkurs na film o eksperymencie

Do 20 sierpnia 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na film pokazujący przebieg i wynik dowolnego eksperymentu, doświadczenia lub zjawiska pod nazwą "Filmowe laborki". Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci wyższych uczelni. Dla autorów najlepszych filmów przygotowano 4 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów, zgłaszany film nie może być dłuższy niż 300 sekund. Uczestnik konkursu umieszcza film na portalu youtube.com (na swoje konto) z dostosowaniem ustawień prywatności i publikowania jako "Publiczne". W opisie filmu musi znaleźć się następująca treść: "Film nakręcony na konkurs – "Filmowe Laborki" -www.umcs.pl/filmowelaborki".

Dla autorów najlepszych filmów przygotowane zostały następujące nagrody:

• nagroda główna za najlepszy film - 2 000 zł;
  • dwa wyróżnienia - po 1 000 zł każde za najbardziej niekonwencjonalny film oraz film o najwyższej wartości edukacyjnej.

Regulamin konkursu w pliku PDF

Strona internetowa konkursu: http://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,33,konkurs-filmowe-laborki-dla-uczniow-i-studentow,23931.chtm

Załącznik Rozmiar
filmowe_laborki_regulamin.pdf 194.65 KB