Konferencja BIOPOTENCJAŁ 2015

I Ogólnopolska Konferencja Dyplomantów Kierunków Przyrodniczych

i Techniczno- Przyrodniczych BIOPOTENCJAŁ 2015

W dniach 28-30 września 2015 roku odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Dyplomantów Kierunków Przyrodniczych i Techniczno Przyrodniczych, organizowana przez Wydział Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Do udziału w niej zaproszeni są również opiekunowie dyplomantów oraz przedstawiciele przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu prowadzących działalność odpowiadającą profilem obszarom tematycznym Konferencji.

Celem konferencji jest umożliwienie absolwentom studiów magisterskich na kierunkach przyrodniczych oraz studiów inżynierskich i magisterskich na kierunkach przyrodniczo-technicznych zaprezentowania wyników swoich badań prowadzonych w ramach wykonanych prac dyplomowych.

Podczas konferencji  pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie będą służyli dyplomantom pomocą w zakresie doradztwa zawodowego.

Więcej szczegółów na stronie: http://www.biopotencjal2015.uksw.edu.pl/pl/start

Data publikacji: środa, 29. Lipiec 2015 - 13:17; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 29. Lipiec 2015 - 13:17; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz