Krzysztof Kubiak - nasz pierwszy Erasmus w Paryżu!

W semestrze zimowym ubiegłego roku akademickiego Pan mgr Krzysztof Kubiak, wówczas student II roku MSU na naszym Wydziale, studiował w ramach programu Erasmus na Uniwersytecie Paris Diderot. Program studiów obejmował kursy związane z mikrobiologią, wirusologią i immunologią.

Obecnie Pan Kubiak jest studentem I roku Studiów Doktoranckich z Biologii, Ekologii i Mikrobiologii na naszym Wydziale, a swoje badania naukowe związane z realizacją pracy doktorskiej prowadzi w Katedrze Biologii Molekularnej.

Zachęcamy do zapoznania się z barwną relacją z pobytu w Paryżu, zawierającą wiele cennych informacji dla przyszłych "Erasmusów".

Załącznik Rozmiar
Relacja z Paryża 1.77 MB

Data publikacji: czwartek, 8. Październik 2015 - 09:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 8. Październik 2015 - 09:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz