"Blaski i cienie funkcjonowania mózgu" na finiszu

Miło nam poinformować, że zostały zakończone warsztaty w ramach projektu edukacyjnego "Blaski i cienie funkcjonowania mózgu - aspekt praktyczny".

Projekt, przygotowany przez Wydział Biologii UG we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, został dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Celem projektu było wspieranie edukacji biologicznej uczniów z zakresu neurobiologii i neurofizjologii oraz rozwijanie ich zainteresowań i uzdolnień biologicznych.

Realizatorami projektu byli pracownicy Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka Wydziału Biologii UG:

·         dr Beata Grembecka

·         mgr inż. Michał Jaskulski

·         dr Grażyna Jerzemowska

·         dr Dorota Myślińska

·         dr hab. Jolanta Orzeł-Gryglewska

·         mgr Karolina Plucińska

W ramach projektu przeprowadzono 15 zajęć warsztatowych, w których udział wzięło 202 uczniów oraz nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych w Czersku, Gdańsku, Gdyni, Kościerzynie, Lęborku, Nowym Dworze Gdańskim i Wejherowie.

fot. Natalia Zięcik, Nikola Kleszcz

Data publikacji: poniedziałek, 30. Listopad 2015 - 10:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Listopad 2015 - 10:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz