V Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza” ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, doktorantów i młodych badaczy związanych z szeroko pojętą biotechnologią i naukami pokrewnymi na V Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”, które odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia 2016 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Uczestnicy zaproszeni są do prezentowania swoich osiągnięć w sesjach seminaryjnych i posterowych. Wystąpienia uznane za najlepsze w swoich kategoriach honorowane będą cennymi nagrodami. W sympozjum wezmą udział zaproszeni goście, doświadczeni naukowcy, którzy przedstawią różne oblicza biotechnologii. Tegoroczną konferencję uświetnią m.in. tacy uczeni jak: prof. Matthias Bochtler (IIMCB, Warszawa), prof. Andrzej Dziembowski (IBB, Warszawa), dr Toni Gabaldon (CRG Barcelona), prof. Artur Jarmołowski (UAM, Poznań), prof. Stanisław Karpiński (SGGW, Warszawa), prof. Maciej Kurpisz (IGCz PAN, Poznań), prof. Julian Thiele (TU Dresden). W tym roku po raz pierwszy organizowana jest sekcja young invited lectures, w której swoje badania przedstawią naukowcy, którzy mimo młodego wieku mogą pochwalić się znacznymi osiągnięciami.

Rejestracja na V Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza” trwa do 26 lutego 2016 r. Rejestracja odbywa się na stronie http://msb.symbioza.edu.pl/rejestracja/.

Cena uczestnictwa w konferencji wynosi 95 zł. Opłata konferencyjna zapewnia: możliwość udziału we wszystkich sesjach naukowych, korzystanie z kateringu w przerwach kawowych, 2 obiady, udział w wydarzeniach integracyjnych (impreza oraz gra terenowa), księgę abstraktów, pakiet konferencyjny oraz oficjalny certyfikat uczestnictwa.

Konferencję wspierają m.in. firmy Eppendorf, Polpharma, Lab-Jot, HTL, Biesterfeld, MPW, Eurx, Coca-Cola, Robico.

Więcej informacji: http://msb.symbioza.edu.pl/

Data publikacji: wtorek, 9. luty 2016 - 08:53; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 9. luty 2016 - 08:53; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz