"Ogród przyjazny" - mini konkurs

10 maja br. na Wydziale Biologii UG odbyły się warsztaty pt. "Ogród przyjazny", zorganizowane przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej (CIEE) w Gdańsku we współpracy z Partnerami - Wydziałem Biologii UG i Zespołem Szkół Architektury Krajobrazu oraz Handlowo-Usługowych w Gdańsku.

W ramach projektu przy budynku Wydziału Biologii (od strony Wydziału Chemii) została m.in. wysiana specjalna mieszanka roślin łąkowych. W efekcie powstała imponująca kwietna murawa złożona z ok. 80 gatunków chętnie odwiedzanych przez owady.

Aby zachęcić do bliższego przyjrzenia się kwietnej murawie, CIEE zaprasza do udziału w mini konkursie - znajdź, oznacz i sfotografuj przynajmniej trzy gatunki!

Więcej informacji: http://www.ciee-gda.pl/ogrod/kwietna-murawa-dwa-miesiace-pozniej-z-konkursem-na-deser/

fot. E. Sontag, CIEE

Data publikacji: wtorek, 2. Sierpień 2016 - 10:38; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 9. Wrzesień 2016 - 11:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz