Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji

W środę, 7 grudnia 2016 r., w godz. 9.00-11.15, na Wydziale Prawa i Administracji UG (Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 6, I p., sala 2042 ) odbędzie prezentacja studiów we Francji.

Odkryj ofertę francuskich szkół wyższych w Twoim mieście!

Skorzystaj z porad i przygotuj program studiów z Agencją Campus France!

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francjistypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie: indywidualne porady przedstawicieli Campus France w Polsce i wybranych kierunków studiów, prezentacje pozwalające na przygotowanie projektu studiów, na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z polskimi uczelniami uczestniczącymi w Dniach Campus France oraz siecią Alliances Françaises w Polsce.

Wstęp wolny!

W załączeniu plakat

Data publikacji: poniedziałek, 5. Grudzień 2016 - 07:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 5. Grudzień 2016 - 07:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz