Amgen Scholars Program - staże zagraniczne dla studentów

Do 1 lutego 2017 r. można składać wnioski na udział w Amgen Scholars Program. Program umożliwia studentom prowadzenie badań naukowych na najlepszych uczelniach Europy. Konkurs adresowany jest do studentów farmacji, chemii, biologii, biotechnologii, bioinżynierii i dziedzin pokrewnych, którzy planują uzyskanie stopnia doktora.

W ramach aktualnie prowadzonego naboru wniosków, przyjmowane są zgłoszenia do następujących jednostek naukowych:

·         Eidgenössische Technische Hochschule Zürich (Szwajcaria);

·         Institut Pasteur (Francja);

·         Karolinska Institutet (Szwecja);

·         Ludwig-Maximilians-Universität München (Niemcy);

·         University of Cambridge (Wielka Brytania);

·         Kyoto University (Japonia);

·         The University of Tokyo (Japonia).

Szczegółowe terminy i zasady odbywania dwumiesięcznych staży można znaleźć na stronie Amgen (kraje Europy oraz kraje Azji).

Strona internetowa Amgen Scholars Program

Data publikacji: środa, 7. Grudzień 2016 - 12:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 7. Grudzień 2016 - 12:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz