Aleksandra Dydecka oraz Sebastian Chamera wyróżnieni stypendiami ministra

Na rok akademicki 2016/2017 rektorzy uczelni przedstawili ministrowi nauki i szkolnictwa wyższego 1.902 wnioski o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, w tym 1.230 wniosków studentów i 672 wnioski doktorantów. Na podstawie indywidualnych protokołów oceny zostały sporządzone listy rankingowe wniosków uszeregowanych według liczby punktów. Na ich podstawie minister podjął decyzję o przyznaniu 709 stypendiów studentom i 76 stypendiów doktorantom.

Z przyjemnością informujemy, że stypendium ministra otrzymali:

·         Pani mgr Aleksandra Dydecka - doktorantka w Katedrze Biologii Molekularnej, promotor: Pani dr hab. Alicja Węgrzyn, prof. PAN

·         Pan Sebastian Chamera - student kierunku Biologia (II stopień) w Katedrze Biologii Molekularnej

Serdecznie gratulujemy!

fot. Piotr Pędziszewski, Maciej Malinowski

Data publikacji: środa, 14. Grudzień 2016 - 14:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 14. Grudzień 2016 - 14:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz