"Komunikacja oparta na empatii" - bezpłatny warsztat dla studentów

Informacja Biura Karier UG

Już 21 grudnia o godzinie 13.30 odbędzie się bezpłatny warsztat "Komunikacja oparta na empatii" przeprowadzony przez Arkadiusza Kalinowskiego - młodego i energicznego trenera.

Zaproście znajomych, weźcie dziewczynę, chłopaka, kumpla, koleżankę.

Otwieramy bardzo szeroki temat komunikacji bazującej na empatii, do której zaliczam NVC (Komunikacja bez przemocy) i jej wiele sióstr i braci.

Psychologowie, edukatorzy, trenerzy od dawien dawna szukają sposobów na polepszenie jakości komunikacji, ale nie po to, aby więcej sprzedać, ale po to, aby nawiązać prawdziwą, autentyczną nić porozumienia, dzięki której możesz prawdziwie wyrazić siebie i pozwolić na to innym.

W te krótkie przedświąteczne dwie godziny, warsztatowo, przez symulację i kontakt z innymi, spróbujemy stworzyć taką delikatną nić, która pozwoli Wam lepiej zrozumieć siebie i innych.

Widzę tu też kontekst zbliżających się Świąt, które wielu ludzi nie lubi, bo nagle muszą stać się kimś innym niż są. A co gdybyście nie musieli? A ponieważ samo się nie zrobi, a narzędzi ku temu jest wiele, zapraszam do wspólnego poznawania tej przestrzeni.

Skorzystamy z kart coachingowych 'Deck of Needs', które potrafią szeroko otworzyć oczy.

LINK DO ZAPISÓW ( nie wymaga logowania): https://bk.ug.edu.pl/katalogSzkolen.web

Data publikacji: poniedziałek, 19. Grudzień 2016 - 09:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Grudzień 2016 - 09:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz