Laboratorium Inicjatyw Dydaktycznych - II edycja

Informujemy, że rusza II edycja Laboratorium Inicjatyw Dydaktycznych, obejmująca warsztaty dla nauczycieli akademickich.

Program zawiera 15 warsztatów tematycznie związanych z :

- gamifikacją;

- M-learningiem;

- tutoringiem;

- metodą Case Study;

- ocenianiem efektów kształcenia;

- motywowaniem i aktywizowaniem studentów;

- technikami pamięciowymi;

- problemem Based Learning.

Laboratorium Inicjatyw Dydaktycznych jest organizowane przez Biuro Jakości Kształcenia UG (tel. 58 523 24 09, email: djk@ug.edu.pl).

Zajęcia będą odbywać się we środy, między 9.00 a 12.00, w Sali F16 na Wydziale Chemii i będą trwać od stycznia do końca maja 2017 roku.

Zapisy

Ze względu na warsztatowy charakter zajęć Laboratorium liczba uczestników jest ograniczona (do 20 osób na jedne zajęcia). Każdy nauczyciel akademicki UG może dowolnie wybierać warsztaty,
w których chce wziąć udział i jeśli tylko zarezerwuje dla siebie miejsce, będzie mógł w nich uczestniczyć.

Zapisy są prowadzone on-line pod adresem:

Szczegółowe informacje są dostępne w załączonym pliku pdf.

Załącznik Rozmiar
Informacje ogólne 182 KB
Plakat 290.21 KB

Data publikacji: wtorek, 27. Grudzień 2016 - 10:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 27. Grudzień 2016 - 10:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz