Nagrody JM Rektora dla studentów i doktorantów

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Gdańskiego 26 stycznia 2017 roku wręczone zostały wyróżnienia:

·         doktorantom Uniwersytetu Gdańskiego nagrody JM Rektora UG za wybitne osiągnięcia naukowe, organizacyjne i sportowe:

Ø  nagroda I stopnia

mgr Klaudia Milewska z Katedry Biologii Molekularnej, promotor: prof. dr hab. Agnieszka Szalewska-Pałasz

Ø  nagroda III stopnia

mgr Sylwia Zielińska z Katedry Genetyki Molekularnej Bakterii, promotor: dr hab. Marcin Łoś, prof. nadzw.

·         studentom i doktorantom Uniwersytetu Gdańskiego dyplomy potwierdzające przyznanie stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017:

Ø  mgr Aleksandra Dydecka z Pracowni Biologii Molekularnej IBB PAN afiliowanej przy UG, promotor: dr Hab. Alicja Węgrzyn, prof. PAN

Ø  Sebastian Chamera - kierunek Biologia medyczna, I stopień, III rok

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data publikacji: poniedziałek, 30. Styczeń 2017 - 09:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Styczeń 2017 - 09:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz