Discover Europe - konkurs fotograficzny dla studentów

Do 31 marca 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach 14. edycji konkursu fotograficznego dla studentów pn. Discover Europe. Konkurs adresowany jest do studentów studiów stacjonarnych, zaocznych, wieczorowych, podyplomowych, doktoranckich oraz uczniów szkół fotograficznych. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz vouchery na wycieczki i sprzęt fotograficzny.

Zgodnie z informacjami organizatorów, nabór zgłoszeń w konkursie prowadzony jest w czterech kategoriach:

·         Citizen of Europe, której głównym tematem jesteśmy my – mieszkańcy Europy;

·         My Europe, my Home, czyli miejsca, które są dla nas najważniejsze;

·         Surprise me, Europe, czyli studium przypadku i zaskakujących chwil;

·         Incredible Is Now, nowa kategoria stworzona przez Asusa dla zdjęć, gifów i timelapsów wykonanym telefonem!

Listę nagród, które zostaną przyznane w każdej kategorii, można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu fotograficznego dla studentów - Discover Europe

Data publikacji: środa, 15. Marzec 2017 - 13:42; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 15. Marzec 2017 - 13:42; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz