Studencki Nobel 2017

Do 15 kwietnia 2017 r. można przesyłać zgłoszenia do udziału w konkursie Studencki Nobel 2017. Celem organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów konkursu jest promowanie i nagradzanie najzdolniejszych studentów w kraju, ułatwienie im rozpoczęcia kariery na rynku pracy, rozpowszechnianie działań prospołecznych oraz propagowanie nauki i przedsiębiorczości.

Zgodnie z regulaminem, uczestnikiem konkursu może zostać student uczelni wyższej państwowej lub prywatnej w Rzeczypospolitej Polskiej, który:

·         jest studentem studiów licencjackich, studiów uzupełniających magisterskich lub studiów jednolitych magisterskich z wyłączeniem studentów studiów doktoranckich;

·         dostarczył kopię zaświadczenia o posiadaniu statusu studenta wydanego przez Uczelnię;

·         wypełnił formularz konkursowy, znajdujący się na oficjalnej stronie, będący podstawą do oceny osiągnięć Uczestnika w Konkursie.

W 2017 r. nabór zgłoszeń prowadzony jest w następujących kategoriach:

·         Nauki przyrodnicze i energetyka;

·         Technologia informacyjna (IT);

·         Medycyna i farmacja;

·         Fizyka i astronomia;

·         Sztuka;

·         Dziennikarstwo i literatura;

·         Nauki społeczno-ekonomiczne;

·         Działacz.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu Studencki Nobel 2017

Data publikacji: piątek, 24. Marzec 2017 - 12:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 24. Marzec 2017 - 12:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz