Targi Akademia 2017 i Dzień Otwarty Wydziału Biologii UG

W dniach 20 i 21 marca br. na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego odbywały się Targi Akademia 2017 połączone z Dniami Otwartymi UG. Na stoisku naszego Wydziału, zlokalizowanym na Wydziale Prawa i Administracji, zaprezentowano ofertę edukacyjną dla przyszłych studentów.

21 marca, podczas Dnia Otwartego Wydziału Biologii, odwiedziło nas około 500 uczniów ze szkół w Czersku, Kartuzach, Pucku, Rumi, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Warszawie, Wejherowie i Trójmieście. Nasi goście uczestniczyli w warsztatach, pokazach i wykładach, zwiedzali pracownie, laboratoria oraz ciekawe miejsca w naszym holu. W punkcie informacyjnym zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji na studia.

W organizacji tegorocznych Targów Akademia oraz Dnia Otwartego wzięło udział 119 osób - studentów, doktorantów oraz pracowników Wydziału Biologii, a także pracowników Administracji i Obsługi Budynku.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Zdjęcia z wydarzeń w Naszej galerii

Data publikacji: poniedziałek, 27. Marzec 2017 - 13:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Marzec 2017 - 13:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz