EkoPark coraz bliżej

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem zamieszczonym na portalu Radia Gdańsk EkoPark na terenach Uniwersytetu Gdańskiego. Koniec prac jeszcze w tym roku

W artykule przedstawione są postępy prac w EkoParku powstającym między Wydziałami: Biologii, Chemii oraz Matematyki, Fizyki i Informatyki. Park ma łączyć funkcje edukacyjne z rekreacyjnymi.

Na temat nasadzeń roślin w układach środowiskowych wypowiada się Pan dr Krzysztof Gos z Wydziału Biologii UG - członek zespołu ds. realizacji projektu związanego ze stworzeniem EkoParku.

Data publikacji: wtorek, 28. Marzec 2017 - 09:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Marzec 2017 - 09:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz