SKN Fizjologów „Homunculus” reprezentantem UG w konkursie „Czerwona Róża”!

W dniach 22 i 22 marca odbyły się eliminacje uczelniane w celu wyłonienia Kandydatów Uniwersytetu Gdańskiego do  konkursu „Czerwona Róża” w kategorii najlepszego studenta i najlepszego koła naukowego. W kategorii kół naukowych zaprezentowało się 6 kół, w kategorii „Najlepszy student” – 2 osoby.

Prezentacje oceniła komisja w składzie: Iwona Kuklińska (kierownik Sekcji Marketingu), Małgorzata Kamińska (Dział Kształcenia), Marcin Zieliński (kierownik Biura Jakości Kształcenia), Maciej Goniszewski (kierownik Radia Mors), Łukasz Bień (przedstawiciel Parlamentu Studentów), Patryk Poborski (przedstawiciel Parlamentu Studentów), Arnold Kłonczyński (prorektor ds. studenckich).

Komisja była pod wrażeniem wysokiego poziomu tegorocznych eliminacji. Kierując się kryteriami regulaminu konkursu „Czerwona Róża” komisja uznała, że reprezentantem Uniwersytetu Gdańskiego w kategorii kół naukowych będzie Studenckie Koło Naukowe Fizjologów Homunculus, natomiast w kategorii „najlepszy student” UG reprezentowała będzie pani Monika Chojnacka z Wydziału Zarządzania.

Serdecznie gratulujemy!

Studenckie Koło Naukowe Fizjologów Homunculusdziała od 2001 roku przy Katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka Wydziału Biologii UG. Opiekunem naukowym jest Pan dr Wojciech Glac.

Więcej informacji o kole: http://www.homunculus.ug.edu.pl/index.html

Data publikacji: piątek, 31. Marzec 2017 - 13:23; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 31. Marzec 2017 - 13:23; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz