Stypendia rządu włoskiego dla studentów

Do 10 maja 2017 r. trwa nabór zgłoszeń na stypendia rządu włoskiego dla cudzoziemców i obywateli włoskich, którzy mieszkają poza granicami. W ramach konkursu możliwe jest uzyskanie stypendium studenckiego na rok akademicki 2017/2018.

Jak informują organizatory, w ramach konkursu istnieje możliwość zdobycia stypendium na studia oraz na realizację programów szkoleniowych i/lub naukowych we włoskich instytutach państwowych lub prawnie uznanych.

Organizatorzy konkursy przed złożeniem wniosku, zachęcają do zapoznania się z informacjami dotyczącymi studiowania we Włoszech oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi naboru wniosków.

Data publikacji: środa, 5. Kwiecień 2017 - 09:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 5. Kwiecień 2017 - 09:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz