„Najlepsi z najlepszych! 2.0.” - granty dla studentów

Do 24 kwietnia br. przyjmowane są oferty w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi z najlepszych! 2.0.” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem programu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich kreatywności, innowacyjności i aktywności naukowej. Projekt realizowany przez jednego studenta może liczyć na grant w wysokości 80 tys. zł, a inicjatywy zespołu studentów – nawet na 320 tys. złotych.

Środki te przeznaczyć można na sfinansowanie uczestnictwa w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach lub też na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z tymi wydarzeniami. Projekt pozakonkursowy zakłada udział minimum 100 wybitnie uzdolnionych studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach lub też konferencjach.

Więcej informacji: http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/rusza-nabor-do-najlepszych-z-najlepszych-2-0.html

Data publikacji: czwartek, 6. Kwiecień 2017 - 14:14; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Kwiecień 2017 - 14:14; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz