Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do Krakowa, gdzie w dniach 11 – 14 września 2017 r. odbędzie się 6 edycja Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH, którego organizatorami są: Komitet Biotechnologii PAN, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polska Federacja Biotechnologii oraz Targi w Krakowie.

W programie 24 sesje naukowe, obejmujące wszystkie kolory biotechnologii i wystawa towarzysząca. Równolegle planowana jest sesja studencka oraz Life Science Open Space poświęcony Transferowi Technologii.

Ø  BIOFARMACEUTYKI

Ø  DIAGNOSTYKA

Ø  BIOMATERIAŁY

Ø  KOMÓRKI MACIERZYSTE

Ø  PODWÓJNE ZASTOSOWANIE BIOTECHNOLOGII

Ø  ŻYWNOŚĆ I PASZE

Ø  NOWOŚĆ: sesja poświęcona symbiozie sztuki i biotechnologii

Program i więcej informacji na stronie: http://eurobiotech.krakow.pl/

Zapraszamy do rejestracji!

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Po raz pierwszy na Kongresie Eurobiotech!

STREFA TRANSFERU TECHNOLGOII
  Wydzielona strefa w ramach wystawy firm związanych z biotechnologią towarzyszącej kongresowi.  Do zaprezentowania się zapraszamy: centra transferu technologii, parki technologiczne, klastry, instytuty dla których ważne są bliskie relacje i wymiana naukowa z przemysłem.
Naszym celem jest pokazanie praktycznych rozwiązań i efektywnej współpracy pomiędzy nauką a biznesem.

BEST POSTER AWARD
Zapraszamy młodych naukowców do udziału w konkursie na najlepszy poster. Nagrodą w konkursie dla uczestników prezentujących najlepszy poster będzie opłacenie opłaty rejestracyjnej na przyszłoroczny
18. European Congress on Biotechnology w Genewie.
Regulamin konkursu na stronie internetowej.

Jeśli chcą Państwo wziąć aktywny udział w konferencji zachęcamy do zgłoszenia oraz nadsyłania abstraktów!

PRZEŚLIJ ABSTRAKT

Zarejestrowani uczestnicy za dodatkową opłatą mają możliwość publikacji artykułu w czasopiśmie Acta Biochimica Polonica.
Więcej informacji na stronie: http://eurobiotech.krakow.pl/abstracts/article

Kongres odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków

Data publikacji: czwartek, 27. Kwiecień 2017 - 11:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Kwiecień 2017 - 11:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz