Doktorat wdrożeniowy - I edycja programu | Wydział Biologii

Doktorat wdrożeniowy - I edycja programu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło nabór wniosków w ramach I edycji programu pn. Doktorat wdrożeniowy. W ramach konkursu możliwe jest uzyskanie środków na prowadzenie stacjonarnych studiów doktoranckich rozpoczynających się w roku akademickim 2017/2018, na których kształcenie będzie odbywało się we współpracy z pracodawcą doktoranta.

Pozyskane środki finansowe można przeznaczyć na:

·         dofinansowanie kosztów wykorzystania infrastruktury badawczej w celu realizacji badań naukowych prowadzonych przez doktoranta;

·         finansowanie stypendium doktoranckiego w okresie odbywania studiów doktoranckich przewidzianym w ich programie, nie dłuższym niż 4 lata.

Miesięczna kwota stypendium doktoranckiego dla jednego doktoranta: 2 450 zł.

Studia doktoranckie w ramach programu w roku akademickim 2017/2018 może rozpocząć nie więcej niż 500 osób.

Strona internetowa I edycji programu na doktoraty wdrożeniowe

czwartek, 18 maja 2017 roku, 14:11