Nabór zgłoszeń do Akademii Liderów

Od 1 czerwca 2017 r. do 20 czerwca 2017 r. twa rekrutacja do programu Leadership Academy for Poland. Inicjatywa, realizowana przy udziale m.in. profesorów z Uniwersytetu Harvarda, ma na celu wsparcie utalentowanych Polaków - naukowców, przedsiębiorców, liderów - oraz stworzenie impulsu rozwojowego polskiej nauki i szkolnictwa.

W ramach projektu wybranych zostanie 40 osób w wieku do 45 lat z następujących sektorów:

·         biznes;

·         media;

·         kultura;

·         nauka;

·         administracja publiczna;

·         start-upy;

·         organizacje non-profit.

Osoby te przejdą szkolenie oparte o metodę Leadership 4D-Experience, która zakłada rozwijanie umiejętności przywódczych na trzech płaszczyznach:

·         ludzie - zarządzanie ludźmi w organizacji;

·         system - przywództwo do zmian w otoczeniu;

·         samodoskonalenie - rozwój siebie do przewodzenia innym.

Szczegółowe informacje o programie można znaleźć na stronie internetowej Center for Leadership.

Data publikacji: środa, 31. Maj 2017 - 14:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 31. Maj 2017 - 14:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz