Granty na badania - konkursy

Biuro Zarządzania Projektami Naukowymi zaprasza do składania wniosków projektowych w ramach aktualnie otwartych konkursów:

*OPUS 13*
konkurs na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów.

*Termin złożenia wniosku: 22.06.2017 r.*

*PRELUDIUM 13*
konkurs na projekty badawcze, realizowane przez osobyrozpoczynające karierę naukową.

Termin złożenia wniosku: 22.06.2017 r.

*MINIATURA 1*
konkurs na pojedyncze działania naukowe.

Termin złożenia wniosku: 31.12.2017 r.

*MONOGRAFIE*
finansowanie publikacji oryginalnych prac z zakresu nauk humanistycznych i społecznych.

Termin złożenia wniosku: 06.06.2017 r.

*NPRH "Dziedzictwo narodowe"*
konkurs na opracowanie unikatowego zasobu źródłowego, istotnego dla polskiego dziedzictwa kulturowego.

Termin złożenia wniosku: 23.06.2017 r.

W weryfikacji dokumentów aplikacyjnych pod względem zgodności formalno-prawnej z wytycznymi konkursów oraz możliwości sfinansowania planowanych wydatków ze wskazanych źródeł finansowania pomogą wyznaczeni opiekunowie wydziałowi z Biura Zarządzania Projektami Naukowymi:

Agnieszka Ożóg | agnieszka.ozog@ug.edu.pl |  58 523 24 29 | opiekun projektu dla:

• Wydziału Chemii.

Aleksandra Kaźmierska | aleksandra.kazmierska@ug.edu.pl | 58 523 31 29 | opiekun projektu dla:

• Wydziału Ekonomicznego,
  • Wydziału Oceanografii i Geografii,
  • Wydziału Prawa i Administracji,
  • Wydziału Zarządzania,
  • Wydziału Nauk Społecznych.

Agata Krawczykowska | agata.krawczykowska@ug.edu.pl | 58 523 24 29 |opiekun projektu dla:

• Wydziału Biologii,
  • Wydziału Filologicznego.

Anna Sobulska | anna.sobulska@ug.edu.pl | 58 523 31 29 | opiekun projektu dla:

• Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii,
  • Wydziału Historycznego,
  • Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki.

Data publikacji: czwartek, 1. Czerwiec 2017 - 13:43; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Czerwiec 2017 - 13:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz