Poznajmy naszych Erasmusów z semestru zimowego 2016/2017

Semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 obfitował w wyjazdy studentów naszego Wydziału na studia/praktyki w ramach Programu Erasmus+.

Na Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro w Vila Real (Portugalia) studiowały Panie: Dorota Czachor i Natalia Krajka - kierunek Biologia medyczna, I stopień, III rok.

Na Uniwersytecie Karola w Pradze (Czechy) studiowały Panie: Aleksandra Chomik i Natalia Ziółkowska - kierunek Biologia, II stopień, II rok.

Na Università Politecnica delle Marche w Ankonie (Włochy) studiowała Pani Małgorzata Sikora - kierunek Biologia, II stopień, II rok.

Staż naukowy w Institut de Physique et Chime des Materiaux w Strasburgu (Francja) odbył Pan Sebastian Chamera - kierunek Biologia, II stopień, II rok.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami studentów (praktyki, studia) zawierającymi wiele przydatnych informacji dla przyszłych Erasmusów.

Data publikacji: wtorek, 6. Czerwiec 2017 - 13:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 7. Czerwiec 2017 - 07:26; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz