Poznajmy naszych Erasmusów z semestru zimowego 2016/2017 | Wydział Biologii

Poznajmy naszych Erasmusów z semestru zimowego 2016/2017

Semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 obfitował w wyjazdy studentów naszego Wydziału na studia/praktyki w ramach Programu Erasmus+.

Na Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro w Vila Real (Portugalia) studiowały Panie: Dorota CzachorNatalia Krajka - kierunek Biologia medyczna, I stopień, III rok.

Na Uniwersytecie Karola w Pradze (Czechy) studiowały Panie: Aleksandra ChomikNatalia Ziółkowska - kierunek Biologia, II stopień, II rok.

Na Università Politecnica delle Marche w Ankonie (Włochy) studiowała Pani Małgorzata Sikora - kierunek Biologia, II stopień, II rok.

Staż naukowy w Institut de Physique et Chime des Materiaux w Strasburgu (Francja) odbył Pan Sebastian Chamera - kierunek Biologia, II stopień, II rok.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami studentów (praktyki, studia) zawierającymi wiele przydatnych informacji dla przyszłych Erasmusów.

Dorota Czachor, fot. Dorota CzachorAleksandra Chomik, fot. Judyta GładyszNatalia Ziółkowska, fot. Natalia ZiółkowskaMałgorzata Sikora, fot. Simone HanischSebastian Chamera, fot. Maciej Malinowski
środa, 7 czerwca 2017 roku, 7:26