Stypendia i granty Fundacji Kościuszkowskiej

Od 3 lipca 2017 r. do 15 października 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursów organizowanych przez Fundację Kościuszkowską. Ze środków Fundacji można uzyskać środki na stypendia i granty badawcze na studia, badania oraz staże dydaktyczne w uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA.

Fundacja Kościuszkowska przyznaje środki na wyjazdy badawcze, staże naukowe, prowadzenie wykładów oraz granty badawcze.

We wszystkich konkursach staż może trwać od 3 do 5 miesięcy. W zależności od czasu trwania stażu, przyznawane są stypendia w wysokości od 7 650 $ do 25 500 $. Ze stypendium pokrywane mogą być koszty podróży, dodatek mieszkaniowy, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, a także, w uzasadnionych przypadkach, podróże krajowe.

Więcej informacji: https://www.thekf.org/kf/scholarships/exchange-us/

Data publikacji: poniedziałek, 3. Lipiec 2017 - 11:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 3. Lipiec 2017 - 11:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz