Uwaga studenci dojeżdżający na kampus własnymi samochodami! | Wydział Biologii

Uwaga studenci dojeżdżający na kampus własnymi samochodami!

Wjazd na teren Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Studenci dojeżdżający na uczelnię samochodami proszeni są o zapoznanie się z poniższym komunikatem. Każdy zainteresowany uzyskaniem identyfikatora student, przed wniesieniem stosownej opłaty w Kasie UG, musi zgłosić się z wypełnionym wnioskiem do Studenckiego Działu Spraw Socjalnych – Bażyńskiego 1A (stary rektorat) pokoje 111-113.

Komunikat dotyczący zmian w korzystaniu z wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Od dnia 01 września 2017r. zostanie uruchomiony system kontroli wjazdu na teren Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.
Od tej daty wjazd teren Kampusu będzie możliwy wszystkimi dostępnymi bramami z wykorzystaniem identyfikatora zbliżeniowego umieszczonego za szybą przednią pojazdu.
W wyjątkowych sytuacjach wjazd będzie możliwy za pośrednictwem systemu domofonowego, który połączy nas bezpośrednio z dyspozytorem Straży Uniwersyteckiej.
Wjazd dla gości i kontrahentów będzie możliwy przez bramy numer 2 (przy Rektoracie) oraz numer 5 (Przy Bibliotece Głównej) po otrzymaniu jednorazowej karty wjazdu od Obsługi Systemu Parkingowego.
Kampus dostępny jest codziennie od 6.00 ÷ 22.00.
Wjazd z wykorzystaniem identyfikatorów będzie obowiązywał:

Poniedziałek – Czwartek 6.00 ÷ 22.00,
Piątek – 6.00 ÷ 15.00

W celu ubiegania się o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu oraz korzystania z miejsc parkingowych na terenie Kampusu należy:
1.      pobrać i wypełnić Wniosek o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu UG, który stanowi załącznik do Zarządzenia Kanclerza nr 2/K/17
2.      dokonać w Kasie Uniwersytetu Gdańskiego bezzwrotnej opłaty w wysokości 15,00 zł - dokonanie wpłaty powinno zostać potwierdzone na Wniosku.
3.      złożyć wypełniony wniosek zgodnie ze wskazanym w Zarządzeniu punkcie.
4.      zapoznać się z Regulaminem wjazdu i parkowania na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się treścią Zarządzenia Kanclerza nr 2/K/17 wraz  załącznikami, które dostępne pod linkiem:
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Piotr Kaczorowski
Treść wprowadzona przez: Piotr Kaczorowski