Targi Akademia oraz Dzień Otwarty Wydziału Biologi już za nami

Targi Akademia - odbyły się w dniach 19-20 marca 2019 r.

Targi Akademia są największymi targami edukacyjnymi na Pomorzu. Udział w nich to doskonała okazja do poznania oferty kilkudziesięciu prestiżowych uczelni w kraju i za granicą, jak również możliwość wysłuchania ciekawych wykładów i prezentacji popularnonaukowych. W dniach 19-20 marca 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego swoje stoiska zaprezentowało 60 wystawców, w tym Wydział Biologii. Na stoisku naszego Wydziału można było poznać ofertę edukacyjną, jak również zaprzyjaźnić się z karaczanami i patyczakami, oraz obejrzeć ciekawe gatunki.

Dzień Otwarty Wydziału Biologii - odbył się  20 marca 2019 r.

W tym roku na Dniu Otwartym naszego Wydziału zaprezentowały się Studenckie Koła Naukowe, studenci kierunku Genetyka i Biologia Eksperymentalna oraz rock'n'rollowy zespół Deadly Plants, który swoimi występami rozruszał zgromadzoną publiczność.Pojawił się również jeden błękitny karaczan wdzięcznie pozujący do zdjęć, grający na perkusji goryl górski, a także wyjątkowo przystojny płetwonurek. Przy stoiskach Kół goście Dnia Otwartego mogli zapoznać się ze specyfiką ich działania i projektami badawczymi, sprawdzić swoją wiedzę w różnych konkursach oraz wziąć udział w mini-warsztatach. Punkt Informacyjny pomagał odnaleźć się w programie Dnia oraz udzielał informacji o ofercie edukacyjnej Wydziału.

Relacja fotograficzna z tych wydarzeń dostępna w Naszej Galerii

Data publikacji: wtorek, 26. Marzec 2019 - 18:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 26. Marzec 2019 - 18:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz