Cykl wykładów Biologia Współczesna

Uprzejmie informujemy, że kolejny z wykładów w ramach cyklu wykładów z  Biologii współczesnej w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w  poniedziałek 8 kwietnia br.
Wykład pt.: "Single-molecule Enzymology I"  wygłosi Pan dr Wilfried Grange z Institut de Physique et Chimie des Matériaux de Strasbourg (IPCMS).
 Wykład odbędzie się w auli C105 w budynku Wydziału Biologii UG w godz.  10.00-11.30.
 Przypominamy, że wykład jest obowiązkowy dla Doktorantów I-go i II-go  roku Studiów Doktoranckich z Biologii, Ekologii i Mikrobiologii Wydziału  Biologii UG.
 Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: czwartek, 4. Kwiecień 2019 - 07:54; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Kwiecień 2019 - 07:54; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz