fbpx Radio MORS zaprasza do współpracy | Wydział Biologii

Radio MORS zaprasza do współpracy

Radio MORS zaprasza do współpracy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.

Naszych audycji możecie słuchać poprzez stronę www.mors.ug.edu.pl.

Jesteśmy też dostępni na urządzeniach mobilnych. Wystarczy pobrać naszą aplikację, aby nie tylko na bieżąco słuchać naszej audycji na smartfonach, ale także mieć dostęp do informacji o aktualnych wydarzeniach na UG.

Zachęcamy też do przesyłania nam informacji o inicjatywach, w które jesteście zaangażowani. Organizujecie konferencję, konkurs, spotkanie, debatę prześlijcie nam informacje na adres: mors@ug.edu.pl. Napiszemy o tym na naszej stronie, poinformujemy w emitowanych co godzinę Aktualnościach, a czasami zaprosimy do naszego studia, żebyście opowiedzieli coś więcej, lub na waszym wydarzeniu pojawi się nasz dziennikarz, który przygotuje relację. Chętnie też przeprowadzimy wywiad z wyjątkowymi gośćmi, których zaprosiliście na uczelnię. Może sami lub wasz kolega osiągnął sukces, który wart jest zauważenia i przedstawienia go akademickiej społeczności za pośrednictwem Radia MORS – zapraszamy.

Nieustająco czekamy też na osoby, które chcą zasiąść w studiu radiowym jako prezenterzy, osoby prowadzące program, szalejący z mikrofonem reporterzy. Macie pomysł na nowy program, chcecie zarazić swoją pasją resztę świata, znacie ciekawych ludzi, macie słowotok, a kawiarniane audytorium przestaje wam wystarczać, prowadzicie fascynujące badania o których możecie opowiadać godzinami.

Napiszcie, przyjdzie, dołączcie do nas.

Studio Radiowe zlokalizowane jest na Wydziale Nauk Społecznych (I piętro, hol główny) w Bałtyckim Kampusie UG w Gdańsku na Przymorzu. Od poniedziałku do piątku jest czynne w godzinach 7.30 – 15.30, ale często pracujemy dłużej i po wcześniejszym ustaleniu terminu można się z nami spotkać także wieczorami i w weekendy.

Kontakt do Kierownika Studia Radiowego

Maciej Goniszewski