fbpx IV Ogólnopolska Konferencja Dydaktyki Akademickiej „IDEATORIUM” | Wydział Biologii

IV Ogólnopolska Konferencja Dydaktyki Akademickiej „IDEATORIUM”

IV KONFERENCJA DYDAKTYKI AKADEMICKIEJ "IDEATORIUM"

Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego już po raz czwarty ma przyjemność zaprosić nauczycieli szkół wyższych, doktorantów, kadrę zarządzającą w obszarze dydaktyki akademickiej, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych zagadnieniami kształcenia na IV Ogólnopolską Konferencję Dydaktyki Akademickiej „IDEATORIUM”.

„Ideatorium” to forum służące wymianie doświadczeń, pomysłów i poglądów dotyczących kształcenia akademickiego, a także czerpaniu inspiracji i motywacji do działania w obszarze dydaktyki akademickiej.

Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 czerwca br., w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, Bałtycki Kampus UG, ul. Wita Stwosza 53, Gdańsk

Podczas „Ideatorium” każdy z uczestników Konferencji może przez 10 minut zaprezentować swoje plany, przemyślenia lub sprawdzone metody stosowane podczas przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych lub innych projektów wspierających kształtowanie kompetencji studentów.

Udział w Konferencji może być bierny lub czynny:

-        WYSTĄPIENIE ustne w jednej z sesji „Ideatorium” (10-minutowe plus dyskusja) – zgłoszenia przez formularz on-line, do 30 kwietnia 2016 r.

-        PLAKAT (format B1, 70x100 cm) – zgłoszenia przez formularz on-line, do 15 maja 2016 r.

Koszt uczestnictwa (udział czynny i bierny):

I termin: 30 kwietnia br. - 150 zł

II termin: 31 maja br. - 180 zł