fbpx Wydział Biologii UG rozpoczął rok akademicki 2016/2017 | Wydział Biologii

Wydział Biologii UG rozpoczął rok akademicki 2016/2017

Inauguracja 2016

W dniu 4 października br. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017.

Po wystąpieniu Dziekana Wydziału Biologii, Pana prof. dra hab. Włodzimierza Meissnera, zabrał głos Prorektor ds. Rozwoju, Pan prof. dr hab. Krzysztof Bielawski.

Wręczono dyplomy habilitacyjne i doktorskie.

Najlepsze absolwentki studiów II stopnia odebrały dyplomy ukończenia studiów oraz nagrody.

Absolwentka studiów I stopnia odebrała nagrodę za najlepszy poster przygotowany w oparciu o wyniki pracy dyplomowej.

Immatrykulacji studentów dokonała Pani dr Elżbieta Kaczorowska, Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia.

Studentów nowo przyjętych w poczet społeczności akademickiej powitał Pan Łukasz Grabowski, Przewodniczący Rady Samorządu Studentów Wydziału Biologii.

Pracownicy Wydziału zostali uhonorowanych Medalami Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodami JM Rektora UG.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!

Lista wyróżnionych w załączniku.

Wykład inauguracyjny pt.: „Wpływ stażu małżeńskiego na rozród miejskiej populacji kosa (Turdus merula)” wygłosił Pan dr hab. prof. US Dariusz Wysocki z Katedry Zoologii Kręgowców i Antropologii Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Gdańskiego.

W części nieoficjalnej wspólnota akademicka oraz zaproszeni goście integrowali się przy pokaźnych rozmiarów torcie.

Zdjęcia z uroczystości w Galerii

PDF icon Lista nagrodzonych132.08 KB