fbpx VII Ogólnopolska Konferencja Studentów Kierunków Nauczycielskich „Innowacyjny Nauczyciel” | Wydział Biologii

Innowacyjny Nauczyciel

W dniach 7-8 kwietnia 2017 r. na Wydziale Biologii UG odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Studentów Kierunków Nauczycielskich pt. : „Innowacyjny Nauczyciel”.

Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe „Edukacja de novo” (EDEN), działające przy Pracowni Dydaktyki Biologii, którego opiekunem naukowym jest Pani dr Iwona Majcher.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję zastanowić się nad problematyką związaną z przyszłą pracą w szkole. Dyskusje będą dotyczyły takich zagadnień jak:

Czym jest innowacyjność w zawodzie nauczyciela?

Jaką rolę w kształtowaniu  wiedzy ucznia pełnią zajęcia pozalekcyjne?

Co zrobić aby teren przyszkolny stał się miejscem kreatywnego uczenia się?

Jaki potencjał tkwi w środkach dydaktycznych?

Jak skutecznie dobrać sposób nauczania do potrzeb uczniów?

Czas konferencji to spotkanie młodych, kreatywnych ludzi, dla których nauczanie jest pasją!

W załączeniu program w pliku PDF

PDF icon innowacyjny_nauczyciel2.pdf1.03 MB
czwartek, 30 marca 2017 roku, 13:36