Konsultacje, tutorzy i opiekunowie lat

Dobrym obyczajem Uniwesytetu jest jego otwartość na potrzeby studentów. Służą temu między innymi konsultacje pracowników. W tym czasie można śmiało skorzystać z czasu nauczyciela akademickiego. Jeżeli masz trudności z opanowaniem materiału, nie rozumiesz, jak rozwiązać zadanie, uważasz, że wyjaśnienia treści w czasie wykładu i ćwiczeń były niewystarczające - przyjdź i zapytaj. Nawet po mało udanym zaliczeniu kolokwium czy egzaminu warto dopytać, nauczyć się i zrozumieć.
Jeżeli czujesz się niepewnie, przyjdź w niewielkiej grupie wraz innymi, którzy mają podobny problem.

Wspólna z nauczycielem praca umożliwi pokonanie trudności. Nie pozostawaj sam ze swoimi problemami w uczeniu się! Uniwersytet to wspólnota ludzi uczących się.

Lista pracowników z godzinami konsultacji dostępna w załączonym pliku PDF

Załącznik Rozmiar
Konsultacje - semestr letni 2023/2024 359.68 KB

Data publikacji: sobota, 15. Marzec 2014 - 00:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Marzec 2024 - 11:55; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz