Szkolenie biblioteczne dla studentów 1 roku

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2021-07-15

Informacja dla dziekanatów – szkolenie biblioteczne – Niezbędnik studenta 1. roku

OBOWIĄZKOWE SZKOLENIA WSTĘPNE – informacje na ich temat uzyskasz w dziekanacie lub na stronie swojego wydziału. Obowiązują Cię przede wszystkim następujące szkolenia:

Szkolenie biblioteczne w wersji e-learningowej znajduje się na Portalu Edukacyjnym https://pe.ug.edu.pl/. Link do szkolenia będzie widoczny
po poprawnym zalogowaniu się na Portal Edukacyjny. Jeśli nie masz do niego dostępu, skontaktuj się z Oddziałem Informacji i Promocji infonauk@ug.edu.pl lub tel. 58 523 32 14.

Zapisy do Biblioteki  dla studentów 1. roku odbywają się automatycznie  po odbyciu szkolenia bibliotecznego online i zaliczeniu testu. Twoje konto  będzie aktywowane w ciągu 24 godzin i będzie ważne rok. Po upływie roku przedłuż termin ważności konta, jeśli chcesz nadal korzystać z usług Biblioteki. Możesz to zrobić w dowolnej wypożyczalni - koszt 5 zł. Biblioteczny NIEZBĘDNIK STUDENTA ułatwi Ci korzystanie z Biblioteki UG.

Data publikacji: czwartek, 15 Lipiec, 2021 - 14:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 15 Lipiec, 2021 - 14:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz