fbpx Radio Koszalin na Terenowej Stacji Obrączkowania Ptaków Bukowo-Kopań | Wydział Biologii

Radio Koszalin na Terenowej Stacji Obrączkowania Ptaków Bukowo-Kopań

Akcja Bałtycka

Polskie Radio Koszalin odwiedziło Terenową Stację Obrączkowania Ptaków Bukowo-Kopań działającą w ramach Programu Badania i Monitoringu Ptaków Wędrownych „Akcja Bałtycka”. Program jest prowadzony przez Stacji Badania Wędrówek Ptaków naszego wydziału przy współpracy Fundacji Akcja Bałtycka.

W reportażu Joanny Lejtan można posłuchać jak o pracy na Stacji Bukowo-Kopań, i szerzej o migracji ptaków, opowiada kierownik programu dr inż. Jarosław K. Nowakowski, pracownik stacji mgr Michał Polakowski, uczestniczący w pracach terenowych wolontariusze, a także gość z Meksyku: prof. Ernesto Ruelas Inzunza z Uniwersytetu Veracruz.

Adres, gdzie można wysłuchać reportażu: http://www.prk24.pl/39448888/akcja-baltycka-joanna-lejtan

poniedziałek, 29 października 2018 roku, 10:38