Podpisanie umowy między Wydziałem Biologii UG a II Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu

W dniu 6 lipca br została podpisana umowa o współpracy edukacyjnej między Wydziałem Biologii UG a II Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu. Umowa, zawarta na okres 3 lat, ma na celu wspieranie i doskonalenie kształcenia biologicznego uczniów nowo utworzonej klasy biologiczno-chemicznej. W semestrze zimowym roku akad. 2010/2011, zajęcia w w/w klasie będą realizować pracownicy Katedry Cytologii i Embriologii Roślin, Katedry Fizjologii Roślin, Katedry Mikrobiologii, a także dr Krzysztof Gos i dr Krystyna Burkiewicz.

Podpisanie umowy
Dyrektor II LO w Elblągu, Agnieszka Jurewicz, oraz Dziekan Wydziału Biologii,
prof. dr hab. Dariusz L. Szlachetko, po podpisaniu umowy.

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: wtorek, 4. Marzec 2014 - 21:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski