Wykład pt. "Novel Probes for Biomedical Diagnostics" na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG

Instytut Fizyki Doświadczalnej zaprasza na wykład pt. "Novel Probes for Biomedical Diagnostics", który wygłosi Profesor Zygmunt (Karol) Gryczynski  (Department of Physics and Astronomy, Texas Christian University, Fort Worth  Center for Fluorescence Technologies and Nanomedicine, UNTHSC, Fort Worth). Wykład odbędzie się w poniedziałek, 9 czerwca 2014 r., o godzinie 12.15, w audytorium nr. 1 budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki.

W załączeniu abstrakt.

Załącznik Rozmiar
Abstrakt 7.83 KB

Data publikacji: piątek, 30. Maj 2014 - 23:21; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski