Wymiana naukowa z Węgrami - konkurs dla studentów, doktorantów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych

Do 5 marca 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach środków na wymianę naukową z Węgrami. Konkurs adresowany jest do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych. Nabór wniosków prowadzony jest w ramach Programu współpracy między Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP a Ministerstwem Edukacji i Kultury Republiki Węgierskiej w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

W ramach programu organizowane są następujące wymiany:

·         pracowników naukowo-dydaktycznych oraz doktorantów na staże naukowe w łącznym limicie rocznym do 18 miesięcy stypendialnych ( tj. 18 osób na staże od 1 do 9 miesięcy) i 70 dni stypendialnych (5 osób na staże od 5 do 21 dni);

·         studentów na studia semestralne (limit 40 miejsc);

·         studentów na pobyty studyjne (limit 50 miesięcy stypendialnych);

·         studentów na letnie kursy językowe (limit 12 miejsc);

·         doktorantów na pobyty studyjne (limit 30 miesięcy stypendialnych).

Szczegółowe informacje o naborze wniosków można znaleźć na stronie internetowej Biura Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej.

Data publikacji: poniedziałek, 29. luty 2016 - 15:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29. luty 2016 - 15:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz