konkurs

Poszukiwany kandydat na stanowisko doktoranta do projektu o ekologii ptaków morskich w Arktyce

Ostatnia modyfikacja: środa, Październik 5, 2022 - 13:40

Zapraszamy do rekrutacji kandydatów na stanowisko doktoranta, do realizacji projektu naukowego "Co na prawdę liczy się dla wysokoarktycznego zooplanktonożernego ptaka morskiego żerującego w gwałtownie zmieniającym się środowisku - rozmiar ofiary czy jego wartość energetyczna?". Podstawowym celem projektu, który uzyskał finansowanie w konkursie NCN OPUS 22, jest zbadanie ekologii żerowania pelagicznego ptaka morskiego, alczyka gniazdującego w Arktyce Wysokiej. 
Szczegółowe informacje o wymaganiach i warunkach w załączonym pliku PDF

Wyniki konkursu na 2 stanowiska doktoranta/stypendysty w Katedrze Ekologii i Zoologii Kręgowców Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego w ramach projektu NCN OPUS-22

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, Wrzesień 5, 2022 - 12:18

Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej/Stypendialnej w ramach projektu NCN nr 2021/43/B/NZ8/01364 pt. „Co na prawdę liczy się dla wysokoarktycznego zooplanktonożernego ptaka morskiego żerującego w gwałtownie zmieniającym się środowisku – rozmiar ofiary czy jego wartość energetyczna?”

Wyniki konkursu na pozycję doktorant-stypendysta w projekcie NCN OPUS 20, Katedra Biochemii Ogólnej i Medycznej

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, Lipiec 18, 2022 - 07:25

Wyniki konkursu na stanowisko student/stypendysta w Katedrze Biochemii Ogólnej i Medycznej w ramach projektu NCN Opus 20 NZ2

Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej/Stypendialnej w ramach projektu NCN UMO-2020/39/B/NZ2/00359 pt. „„Współpraca pomiędzy pozacytoplazmatycznym systemem kontroli jakości białek i translokonem Sec w procesie eksportu białek u bakterii Helicobacter pylori.””