konkurs

Wyniki konkursu na stanowisko student/stypendysta w Katedrze Biologii Molekularnej w ramach projektu NCN Opus 19 NZ2

Ostatnia modyfikacja: wtorek, Marzec 29, 2022 - 13:30

Wyniki konkursu na stanowisko student/stypendysta w Katedrze Biologii Molekularnej w ramach projektu NCN Opus 19 NZ2

Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej/Stypendialnej w ramach projektu NCN UMO-2020/37/B/NZ2/01050 pt. „Molekularne mechanizmy stymulacji autofagii przez genisteinę oraz jej efekty komórkowe i fizjologiczne w chorobie Huntingtona”

Dnia 16 marca 2022 roku zebrała się komisja w składzie: 

Konkurs Wydawnictwa UG na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej

Ostatnia modyfikacja: piątek, luty 18, 2022 - 13:00

Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza Konkurs na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej. W konkursie mogą brać udział publikacje wydane w Wydawnictwie w okresie roku poprzedzającego rozstrzygnięcie konkursu. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszej książki w trzech kategoriach:

Nagroda Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców 2022

Ostatnia modyfikacja: czwartek, luty 3, 2022 - 20:22

Oddział Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku z przyjemnością informuje, że z dniem 15 stycznia br. rozpoczęła się kolejna, VII edycja corocznego Konkursu o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowcówtj. na najlepszą publikację naukową z 2021 r., której wiodącym autorem jest pracownik lub doktorant uczelni wyższej z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego lub zachodniopomorskiego.

 

NAGRODY GTN I PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA NA ROK 2021 DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW

Ostatnia modyfikacja: piątek, Grudzień 10, 2021 - 10:13

 

Prezydent Miasta Gdańska i Gdańskie Towarzystwo Naukowe po raz 46 nagrodzą młodych pracowników nauki za wybitne osiągnięcia naukowe. Nagrody przyznawane będą za prace ukończone lub opublikowane do końca 2021 r. z zakresu dziedzin: Nauk Społecznych i Humanistycznych, Nauk Biologicznych i Medycznych, Nauk Matematyczno-Fizyczno-Chemicznych, Nauk Technicznych i Nauk o Ziemi.

Zaproszenie do udziału w XI Kongresie Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, Listopad 22, 2021 - 11:34

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Lipodologiczne ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tegorocznej, XI edycji Kongresu PTL. To trzydniowe wydarzenie, podczas którego możecie Państwo liczyć na dziesiątki merytorycznych wykładów, panele dyskusyjne, najnowszą wiedzę na temat zaburzeń lipidowych, ich leczenia i wiele więcej.

Konkurs ,,Young Fahrenheit"

Ostatnia modyfikacja: czwartek, Listopad 18, 2021 - 14:32

Spółka celowa Uniwersytetu Gdańskiego Univentum Labs we współpracy z Centrum Transferu Technologii UG organizuje konkurs Univentum Labs Ideas – Young Fahrenheit. Jego adresatami są młodzi pracownicy i doktoranci Uniwersytetu, których badania mają potencjał komercjalizacyjny.

Ocean zmian. Jak według Ciebie będzie wyglądał świat w 2050 roku? - konkurs

Ostatnia modyfikacja: czwartek, Listopad 4, 2021 - 13:43

Drodzy Studenci!

 

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie „Ocean zmian. Jak według Ciebie będzie wyglądał świat w 2050 roku?”, który organizowany jest między innymi przez Instytut Oceanologii PAN oraz @Storware.

 

Nagroda główna w konkursie to 1000$!

 

Wyniki konkursu na stanowisko student-stypendysta w projekcie Narodowego Centrum Nauki (NCN) „SONATA 15”

Ostatnia modyfikacja: wtorek, Listopad 2, 2021 - 08:22

Konkurs na dwa stanowiska studenta-stypendysty w projekcie NCN SONATA 15 pt.: 

“Poziom infekcji bakteriami endosymbiotycznymi oraz ich wpływ na poziom zmienności genetycznej i profile kompleksów mikrobiota modelowego pluskwiaka słodkowodnego Aphelocheirus aestivalis (Insecta: Heteroptera)”, którego kierownikiem jest dr Agnieszka Kaczmarczyk-Ziemba, został rozstrzygnięty.

 

Komisja rekrutacyjna w oparciu o ocenę dorobku Kandydatów oraz wynik przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych przyznała stanowiska Pani Julii Chylińskiej i Pani Adriannie Momotko.