Nabór na studia doktoranckie ze stypendiami

Państwowy Instytut Weterynaryjny – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach ogłasza konkurs dla kandydatów na dzienne stacjonarne studia doktoranckie w ramach Zintegrowanej Szkoły Doktoranckiej Konsorcjum Naukowego KNOW "Zdrowe Zwierzę – Bezpieczna Żywność" w latach 2016 – 2019. Podczas studiów zapewnione jest stypendium w wysokości 2500 zł miesięcznie.

Stacjonarne studia doktoranckie trwają 3 lata (1.09.2016-31.08.2019) i prowadzone są w dziedzinie nauk weterynaryjnych.

Konsorcjum zapewnia stypendia naukowe w wysokości 2500 zł miesięcznie oraz atrakcyjny i nowoczesny program studiów (szeroko pojęte nowoczesne metody badań naukowych, kurs pisania publikacji naukowych, aplikowania o fundusze, ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji badań), szkoły letnie oraz trzymiesięczne staże w ośrodkach krajowych i miesięczny naukowy staż zagraniczny.

Studia przeznaczone są dla lekarzy weterynarii, biotechnologów, biologów, zootechników, farmaceutów, chemików i mikrobiologów.

Dokumenty na konkurs należy przesyłać lub składać osobiście do dnia 04 lipca 2016 r. na adres:
Sekcja Upowszechniania Badań Naukowych PIWet-PIB
al. Partyzantów 57
24-100 Puławy

Szczegółowe informacje o naborze zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej organizatorów.

Data publikacji: poniedziałek, 6. Czerwiec 2016 - 07:13; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Czerwiec 2016 - 07:15; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz