Dr Marta Moskot laureatką stypendium dla wybitnych młodych naukowców

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia naukowe młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i posiadającym bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej.

Miło nam poinformować, że w gronie 168 laureatów znalazła się Pani dr Marta Magdalena Moskot z Pracowni Biologii Molekularnej IBB PAN afiliowanej przy Uniwersytecie Gdańskim.

Serdecznie gratulujemy!

Laureaci będą otrzymywali 5 390 zł miesięcznie przez okres do 3 lat. W konkursie na stypendia dla wybitnych młodych naukowców rozpatrzono 1137 wniosków.

Data publikacji: wtorek, 4. Październik 2016 - 14:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Październik 2016 - 14:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz