nagroda

Uniwersytet Gdański odznaczony certyfikatem Quality Label for Initial Teacher Education Institutions

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 11 Październik, 2022 - 09:29

Z wielką przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Gdański został odznaczony certyfikatem Quality Label for Initial Teacher Education Institutions/Odznaka Jakości dla Instytucji kształcących przyszłych nauczycieli/, który przyznawany jest przez Krajowe Biura eTwinning tym uczelniom, których działania w zakresie szerzenia idei programu eTwinning oraz realizacji projektów eTwinning osiągnęły wysoki poziom efektywności oraz jak

Wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 5 Lipiec, 2022 - 16:37

Mgr Magdalena Kosecka z Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody otrzymała wyróżnienie w zakresie nauk biologicznych i rolniczych w konkursie o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców za najlepszą pracę naukową opublikowaną w 2021 r.

Wydział Biologii UG na czwartym miejscu Rankingu Kierunków Studiów "Perspektywy 2022"

Ostatnia modyfikacja: środa, 22 Czerwiec, 2022 - 10:53

Z przyjemnością informujemy, że w Rankingu Kierunków Studiów na rok 2022 organizowanym przez miesięcznik "Perspektywy" nasz Wydział znalazł się na wysokim czwartym miejscu, ex aequo z Wydziałem Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego.

Pani Dr Karolina Pierzynowska wśród 100 kobiet FORBES WOMEN 2021

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 6 Grudzień, 2021 - 08:50

Z przyjemnością informujemy, że Pani dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii UG znalazła się na prestiżowej Liście Kobiet Roku „Forbes Women”.

 

Więcej na: https://www.forbes.pl/forbeswomen/liderki-przedsiebiorczynie-mentorki-polityczki-ranking-kobiet-2021-redakcji-forbes/dspeben

Nagroda FSNT NOT dla Wydziału Biologii – Herbarium Pomeranicum

Ostatnia modyfikacja: piątek, 26 Listopad, 2021 - 11:57

Z radością informujemy, że w dniu 18 listopada 2021 r. Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego otrzymał nagrodę Prezesa Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Szczecinie za rok 2021 w kategorii działalność na polu badawczo-wdrożeniowym, edukacyjnym. Nagrodzony został projekt Zintegrowane wirtualne Herbarium Pomorza Herbarium Pomeranicum – digitalizacja i udostępnienie zbiorów herbariów jednostek akademickich Pomorza poprzez ich połączenie i udostępnienie cyfrowe”, w którym nasz Wydział uczestniczy.

 

Dr Karolina Pierzynowska laureatką międzynarodowej nagrody Future Science Future Star Award

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 28 Wrzesień, 2021 - 11:21

Dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego została laureatką prestiżowej międzynarodowej nagrody Future Science Future Star Award, która po raz pierwszy trafi do polskiej badaczki.

Gratulujemy!

Więcej informacji na stronie głównej UG

Nominacja do międzynarodowej Nagrody „Future Science Future Star” dla Pani Dr Karoliny Pierzynowskiej

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 28 Wrzesień, 2021 - 11:33

Z przyjemnością informujemy, że Pani dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii UG znalazła się wśród finalistów, rekomendowanych do prestiżowej międzynarodowej nagrody – „Future Science Future Star Award”.