Zmiany w korzystaniu z wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie

1 października 2017 r. zostanie uruchomiony system kontroli wjazdu na teren Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie. Od tej daty wjazd na teren Kampusu będzie możliwy wszystkimi dostępnymi bramami z wykorzystaniem legitymacji studenckich lub identyfikatora zbliżeniowego umieszczonego za szybą przednią pojazdu.

W wyjątkowych sytuacjach wjazd będzie możliwy za pośrednictwem systemu domofonowego, który połączy nas bezpośrednio z dyspozytorem Straży Uniwersyteckiej.

Wjazd gości i kontrahentów będzie możliwy przez bramy nr 2 (przy Rektoracie) oraz nr 5 (przy Bibliotece Głównej) po otrzymaniu jednorazowej karty wjazdu od Obsługi Systemu Parkingowego. Do wjazdu samochodów dostawczych wyznaczona została brama nr 5, samochodów ciężarowych pow. 3,5t i autokarów – brama nr 9 (przy Wydziale Chemii).

Kampus dostępny jest codziennie w godz. 6.00 ÷ 22.00.

Wjazd z wykorzystaniem identyfikatorów lub legitymacji będzie obowiązywał:

• Poniedziałek – Czwartek  6.00 ÷ 22.00,
  • Piątek 6.00 ÷ 15.00.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się treścią Zarządzenia Kanclerza nr 5/K/17 wraz z załącznikami, które dostępne pod linkiem: http://www2.ug.edu.pl/pl/dz_org/prawo/?akcja=pokaz_dane&id=3269

Data publikacji: wtorek, 8. Sierpień 2017 - 11:46; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 20. Wrzesień 2017 - 09:41; osoba wprowadzająca: Patryk Gawor