uczelnia

Portal eUczelnia w UG – milowy krok w obsłudze informatycznej uczelni

Ostatnia modyfikacja: piątek, 22 Wrzesień, 2023 - 09:12

Nowoczesna i bezpieczna infrastruktura informatyczna będzie stopniowo wprowadzana w Uniwersytecie Gdańskim od 2 listopada. System eUczelnia ułatwi studentom, dziekanatom i administracji centralnej sprawną obsługę procesów związanych z dydaktyką i kształceniem. To krok milowy w rozwoju struktur informatycznych uczelni.

2 maja Dniem Rektorskim!

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 25 Kwiecień, 2023 - 12:59

Na wniosek Parlamentu studentów UG
Rektor prof. dr hab. Piotr Stepnowski
ogłasza dzień 02 maja Dniem Rektorskim 
wolnym od zajęć dydaktycznych

 

At the request of the Student Parliament UG
Rector prof. dr hab. Piotr Stepnowski
declares May 2 to be Rector's Day 
free from classes

Akcja "Movember" na Uniwersytecie Gdańskim

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 7 Listopad, 2022 - 09:26

Listopad od lat jest miesiącem, który kojarzy się z wąsami, a to wszystko za sprawą połączenia dwóch terminów: moustache – z ang. wąsy oraz november – z ang. listopad. Ten wpadający w ucho neologizm powstał nie w byle jakim celu, a po to, żeby pomóc w promowaniu niezwykle ważnej kampanii prozdrowotnej, która odbywa się właśnie w listopadzie.

Program BioLAB - spotkanie informacyjne

Ostatnia modyfikacja: piątek, 21 Październik, 2022 - 09:40

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. Programu BioLAB, które odbędzie się 27 października o godzinie 15:00, na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed, ul. Abrahama 58, Gdańsk. Spotkanie poprowadzi założyciel programu prof. Zygmunt Derewenda z University of Virginia. Dokładna sala zostanie potwierdzona niebawem - tutaj: https://fulbright.edu.pl/program-biolab-spotkania-informacyjne