Poszukiwani wolontariusze do pomocy przy obsłudze II Międzynarodowej Wystawy "Świat Storczyków - The World of Orchids" | Wydział Biologii

Fundacja Polish Orchid Association poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji II Międzynarodowej Wystawy „Świat Storczyków – The World of Orchids”, która odbędzie się w dniach 18-20 maja na sopockim Hipodromie (Hala Pomarańczowa).

Poszukiwanych jest 10-15 osób. Do zadań wolontariuszy będzie należało m.in. asystowanie sprzedawcom (rola asystenta językowego/tłumacza- język angielski, niemiecki, hiszpański lub czeski), jak również sprzedaż i kontrola biletów.

Wystawę honorowym patronatem objęli Prezydent Sopotu, JM Rektor UG, Wydział Biologii oraz Katedra Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody, medialnym natomiast Radio ESKA oraz portal trójmiasto.pl.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: monika.lipinska@biol.ug.edu.pl

Więcej informacji o wystawie: www.facebook.com/WystawaSwiatStorczykow

storczyki
wtorek, 10 kwietnia 2018 roku, 8:13